Usługi

...czyli w czym Ci pomożemy.

(...) To, co cenię podczas dotychczasowej naszej współpracy to ogromna kreatywność i wsparcie podczas tworzonych projektów. Od razu widać, że firma jest nastawiona na stałą i uczciwą współpracę. (...) Michał Górski Atleta Radom

Dziękując za udaną i owocną współpracę, przekazuję wyrazy uznania za profesjonalizm i zaangażowanie w powierzone Firmie zadania oraz wszelką okazaną mi pomoc. Tomasz Majewski Mistrz Olimpijski

Bardzo serdecznie dziękuję za udaną i owocną współpracę. Firma wykazała się niezwykłą kreatywnością oraz bardzo poważnym, solidnym i rzetelnym podejściem do powierzonego Jej zadania.Piotr Małachowski v-ce Mistrz Olimpijski

(...) Pasję, zapał i entuzjazm można dostrzec w każdej realizacji CUBE MEDIA, co niewątpliwie przekłada się na podejście tego młodego i bardzo energicznego zespołu do pracy, oraz w konsekwencji na całokształt współpracy. (...) Marcin Misztal TRO MEDIA SA

Sklepy internetowe

Dziś, gdy internet jest medium powszechnym, dynamicznym i szeroko wykorzystywanym rośnie popularność zakupów w sieci. Fenomenu tego zjawiska należy dopatrywać się w wygodzie i możliwościach, jakie dają kupująctm sklepy internetowe. Zakupy można robić nie wychodząc z domu, dokonywanie wyboru staje się prostsze dzięki możliwości szybkiego porównania ofert wielu firm, a by odnależć poszukiwany produkt nie trzeba już odwiedzać kilku lub kilkunastu miejsc.

Dla Klientów chcących rozpocząć działalność w handlu przez internet stworzyliśmy skuteczne narzędzie ułatwiające pracę. System sklepu internetowego to optymalne rozwiązanie zarówno dla osób dopiero rozpoczynających sprzedaż jak również dla firm prowadzących już aktywność handlową.

Dla osób, które chcą rozpocząć handel jest to szansa na rozwinięcie własnego biznesu bez dużych kosztów - nie potrzebujecie Państwo lokalu dla sklepu ani personelu, który zajmie się obsługą klienta. Dzięki naszej platformie poradzicie sobie PAństwo sami z obsługą aplikacji i zyskacie cenne doświadczenia oraz zaufanie klientów. Strona internetowa pomaga również w promocji nowej firmy, pozwala na zbudowanie rozpoznawalnej marki budzącej pozytywne skojarzenia.

Dla firm działających już w handlu Internet jest szansą na dynamiczny rozwój. Dzięki sieci mogą państwo rozszerzyć zakres swojej działalności, powiększyć asortyment i dotrzeć do nieograniczonej liczby potencjalnych klientów. Sklep internetowy jako jedna z gałęzi działalności buduje wizerunek Państwa firmy jako przedsiębiorstwa nowoczesnego i otwartego na innowacje.

System sklepu internetowego to kompleksowe narzędzie ułatwiające promocję i sprzedaż w Sieci Internet. Użytkowanie sklepu nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania i odbywa się w całości poprzez przeglądarkę internetową, co pozwala na pracę zdalną z każdego miejsca na świecie i o każdej porze. Zarządzanie sklepem umożliwia panel administracyjny. Interfejs został stworzony tak, by poruszanie się po panelu nie stwarzało problemów, a obsługa dostępnych funkcji była intyicyjna. Sklep zawiera wszystkie narzędzia niezbędne do efektywnego i optymalnego prowadzenia sprzedaży przez internet.

W celu personalizacji i dostosowania sklepu do Państwa potrzeb i wymagania proponujemy stworzenie indywidualnej szaty graficznej. Klientom oczekującym od aplikacji dodatkowych funkcjonalności oferujemy stworzenie dodatkowych modułów zgodnych z wymogami Klienta.

Platforma Sklepu Internetowego pozwala na wdrożenie systemu płatności on-line, dzięki czemu obsługa sklepu staje się jeszcze szybsza i prostsza. Platforma może współpracować z wszystkimi popularnymi porównywarkami cen.